Pełna oferta

O firmie Rama Projekt

25 lat doświadczenia na rynku informacji wizualnej to setki wykonanych projektów i nawiązanych kontaktów. Dziękujemy naszym Klientom za okazane zaufanie. Informacja wizualna to obecnie tylko część naszej działalności. Rozwijamy ofertę elementów wyposażenia wnętrz wykonywanych na zamówienie oraz dział systemów ścianek przestawnych do zabudowy przemysłowej hal i przestrzeni biurowej w oparciu o rozwiązania firmy Liko-s. Proponujemy wysoką jakość wykonania, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Działamy na terenie całego kraju. Działamy kompleksowo: oferujemy projekt, wykonanie i montaż. Do produkcji używamy różnorodnych – wysokiej jakości materiałów.

Nasza firma działała od 1998 roku pod nazwą Rama. Kraków to nasza siedziba. Tu jest nasze biuro, magazyn i warsztat. Działamy na terenie całego kraju. Zamówione elementy wysyłamy kurierem bądź dowozimy i montujemy sami. Obsługujemy zarówno niewielkie inwestycje jak i projekty sieciowe. Zdobywamy Państwa zaufanie poprzez rzetelną pracę i wysoką jakość naszych realizacji. Pomaga nam w tym szybki serwis gwarancyjny i posprzedażowy.

Jak działamy?

Błyskawiczna informacja na naszej stronie – zdjęcia, rysunki, wymiary, pliki do pobrania. Pełny przegląd naszych możliwości na przykładach zrealizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne – katalog na życzenie. Fachowe i bezpłatne doradztwo – przez telefon, przez internet, u Państwa. Prezentacja wzorów i próbek. Doradztwo, projekt, wycena, szybka realizacja, profesjonalny montaż, serwis posprzedażowy. Wizualizacje proponowanych rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i usług. Pełna gwarancja dobrej roboty wraz z zapewnieniem, że o Was nie zapomnimy.

Stosujemy różnorodne materiały

Aluminium anodowane i malowane proszkowo, stal nierdzewną, mosiądz, stal corten, szkło hartowane, bezpieczne, emaliowane, płyty kompozytowe typu Dibond, Reynobond, Alucobond, tworzywa sztuczne (PCW, plexi-PMMA, HIPS, PP, PE, PC i wiele innych), drewno, płyty wiórowe, sklejkę, MDF, folie samoprzylepne standardowe, translucentne, transparentne, odblaskowe, one-way-vision.

Stosujemy wszelkie dostępne techniki obróbki

Maszyny do obróbki aluminium i stali – cięcie i gięcie do 6000 mm, grawerowanie laserowe, chemiczne, mechaniczne, frezowanie, toczenie, wycinanie ploterem termicznym, tnącym, wycinanie laserowe, wodą, sitodruk, piaskowanie, wydruki na różnych podłożach.

Stosujemy każdy sprzęt budowlany

Transport TIR-ami, dźwigi do 120 m, podnośniki koszowe do 60 m, podnośniki nożycowe, rusztowania budowlane, sprzęt spawalniczy, generatory prądu i wiele innych.

Dane rejestrowe

Rama Projekt Sp. z o.o.
30-206 Kraków, ul. Księcia Józefa 54A
NIP: 677-24-96-234